Політика повернення коштів

Повертається

Придатні прибутки будуть прийняті за рахунок доставки замовника.

Всі нерозв'язані, невикористані товари, що супроводжуються оригінальним надходженням покупки, можуть бути повернуті на повне відшкодування протягом 14 днів з моменту доставки. Елементи повинні бути повернуті нам у ідеальному стані. Переконайтеся, що всі елементи точно, як ви отримали їх, з тегами до цих пір додається. Продукт, відправлений у пилові сумки, повинен бути повернутий всередині мішків, оскільки це вважається частиною продукту.

Ми також настійно рекомендуємо вам точно відзначити вимірювання та масштаби всіх продуктів перед покупкою. У разі виготовлення дефекту, будь ласка, напишіть намinfo@gudu.com.uaпротягом 48 годин після отримання вашого продукту.

Будь ласка зв'яжітьсяinfo@gudu.com.uaЯкщо ви хочете обміняти або повернути продукт. Будь ласка, використовуйте упаковку, включену в оригінальну покупку, щоб повернути товар (и).
Після того, як наша команда контролю якості затвердила повернені елементи, ваше відшкодування буде зараховано безпосередньо до початкової форми використання платежу. Ваше відшкодування буде оброблено протягом 5-10 робочих днів, коли отримано ваше повернення.