ГудБренд був створений у 2015 році в Києві, а також Лаша Мданарадзе - Грузинський дизайнер став своїм творчим директором.

Бренд ставить акцент на яскравих і самодостатньому вигляду, що не вимагає аксесуарів. Лаша Mdinaradze любить експериментувати з формою та кольором, але прилипає до пристосованого розрізу. Дизайнер Гуду називає свою музу блакитно-крокованим панкам і пропонує розумні та драматичні силуети. "Жінка завжди в центрі моєї уваги, - говорить М.Д. Інарадзе. - Я хочу створити предмет, щоб розкрити свою силу та особистість".

Mission Gudu Core - це жіноча розширення повноважень через доброчесний пошив. Основна концепція бренда полягає в тому, щоб розмістити жінку на центральному етапі - кредитування її відмінним правом відчувати себе гідними оплесків для просто того, щоб бути самим собою.
Дизайн Гуду прикрашає жіноче тіло через драматичні, чуттєві силуети та шедевр, що поширюється з загальним виглядом демонстраційної естетики. Кожна частина - це скульптурне прикраса, розроблена безкомпромісною якістю. Гудю Муза - це бунтівний і ексцентричний персонаж, непереборним у її привабливі.